קצת עלינו

חזון
חזון
החזון שלנו
החזון שלנו

התיאטרון המוזיאלי ינגיש מידע וערכים המהווים את הבסיס למוזיאונים בארץ ובעולם לקהל הרחב. על ידי שימוש בכלים תיאטרליים הוא יעורר השראה, יטפח קשרים רגשיים ויוסיף ערך ציבורי לחווית המוזיאון.
אנחנו מאמינים שמטרתו של המוזיאון הוא לא רק לשמר את העבר, אלא לתת לקהל המבקר בו תובנה לגבי החיים שלו בהווה וכלים לשפר את חייו בעתיד. התיאטרון, על כל גווניו, הוא הכלי הנכון על מנת לייצר את החיבור הזה.
צוות התיאטרון, המורכב משחקנים, מחזאים, במאים, מוזיקאים, מעצבי תפאורה ותלבושות ויוצרי תיאטרון מז'אנרים שונים, יתאימו לכל מוזיאון, לכל תערוכה, את המוצר התיאטרלי המתאים להם, בין אם זה שחזור היסטורי, פרפורמנס אמנותי או הצגה מסיירת ברחבי המוזיאון, על מנת להעצים את חוויית המבקר במוזיאון.
התיאטרון המוזיאלי יעבוד עם מוזיאוני אמנות, מדע, ארכיאולוגיה, היסטוריה, טבע וגני חיות, וייצור לכל אחד מהם מוצר ייחודי על פי ערכי המוזיאון והחזון האמנותי של התיאטרון.
התיאטרון ישאף לאיכות אמנותית גבוהה תוך שמירה על הנגשת המידע לקהל הרחב.

המטרה שלנו היא שמבקרים בכל מוזיאון בארץ, ילדים או מבוגרים, יקבלו חוויה בלתי נשכחת, שתישאר איתם זמן רב אחרי היציאה מהמוזיאון

נעים להכיר
אביתר ליכטנשטט
אביתר ליכטנשטט

מנכ"ל

בוגר הסטודיו למשחק – ניסן נתיב ובעל תואר בהוראת דרך (אוניברסיטת חיפה). שיחק בלהקת תיאטרון ״פסיק״ הירושלמית, התמחה בסגנון הד'ל ארטה, יוצר המופע "בעיני המסכה" (מופע מסכות אינטראקטיבי), כותב ומביים נאומי סטנד אפ, "דוקטור מולקולה" – הצגות מדעיות לילדים, שיחק בתפקידים שונים על המסך ובפרסומות ועוסק שנים בהנחייה והדרכה. מתגורר בתל אביב, נשוי ואב לשני דרדקים וכלבה.

ערן קראוס
ערן קראוס

סמנכ"ל כספים

שחקן, מנחה, יוצר, במאי וכותב. בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב והאוניברסיטה העברית בירושלים. כותב, יוצר ומשחק בבית אביחי מאז 2008 במופעים: "קלבת שבת", "המדרחוב", "פרה שחוטה", והצגות הילדים: "אגדות הלבנה" ו"שאול המלך". כתב ושיחק בתוכנית המערכונים בערוץ 10: "באבאגנוש". שיחק בתיאטראות הירושלמים: "האינקובטור", "פסיק" ו"אספקלריא" וב"תיאטרון הבית" וב"סימטה" התל אביבים. אוהב לטפס צוקים, לטייל בשבילים, לראות סדרות בבינג' ולאכול חומוס וחמאת בוטנים.  מתגורר בכפר סבא.

גדי ויסברט
גדי ויסברט

משנה למנכ"ל והחבר היותר טוב שלו

בוגר הסטודיו למשחק – ניסן נתיב, שיחק בתיאטרון הקאמרי במסגרת האנסמבל של רנה ירושלמי, בהרכב "קלבת שבת" בניהולו האמנותי של ג'קי לוי, בתיאטרון האינקובטור ובתיאטרון אספקלריא, שם שימש גם כמנהל המחלקה האמנותית. הקים ומנהל את "התא האפור", חברה המייצרת תעלומות בלשיות רבות משתתפים. לשעבר סמנכ"ל התוכן של תנועת "התעוררות בירושלים" ומנכ"ל מייסד של "ברנז'ה – פורום אנשי ונשות התיאטרון בירושלים". גר בירושלים. נשוי באושר, אב לשתי בנות מתוקות, כשהן לא רעבות…

שתפו ידע, זו הדרך לחיי נצח

(הדלאי לאמה)

פעילויות התאטרון

פעילות שבה שחקנים מנגישים את התכנים המוזיאליים או את החלל המוזיאלי לקהל הרחב המגיע למוזיאון: סיורים תיאטרליים, שחזורים היסטוריים, הצגות מדעיות ועוד.

תכנים המגרים את הצופים להגיע למוזיאון ומשלימים את החוויה לאחר הביקור. התכנים האלה יכולים לכלול סרטונים לקראת תעלומה חדשה, משחקי רשת סביב תוכן המוזיאון וסיורים וירטואליים.

פירגנו לנו בתקשורת
דילוג לתוכן